Erkekler neden Jennifer Lopez’i beğeniyor?

Jennifer Lopez, güzelliğin, kişiye özel olduğunun “güzel” bir örneği. Moda akımlarının dayattığı birçok standardın dışında kendi içinde orantılı ve güzel bir vücudu var. Yakın zamanda konser için Türkiye’de olacak Lopez’in güzellik sırlarını, Evoria.com sizin için araştırdı.

Güzelliğine birçok kadının da gıpta ile baktığı Jennifer Lopez’in güzelliği bir tesadüf değil. Cildine ve vücuduna büyük önem veren güzel yıldız yıllardır erkekler dergileri tarafından yılın en seksi kadın seçiliyor. Bakım kremlerini ve nemlendiricilerini yanından ayırmayan Lopez gibi kusursuz cilde sahip olmak isteyenler, cazip fiyatlı ürünlere Evoria.com’dan ulaşabilirler.

Cildine iyi bakıyor

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biri de hiç kuşkusuz pürüzsüz cildi. Her daim bakımlı ve pürüzsüzlüğünü koruyan cildiyle Lopez, erkek hayranları tarafından daha da beğenilmesini sağlıyor. Jennifer Lopez gibi pürüzsüz cilde sahip olmak artık çok kolay. Evoria.com’da çok özel fiyatlarla satışa sunulan Clinique Cilt Bakım ürünleri denenmeli.

Dans ile form tutuyor

Dünyanın en başarılı seslerinden Jennifer Lopez, yıllardır formunu dansla koruyor. Bir süre önce ikiz bebekler dünyaya getiren Jennifer Lopez, 43 yaşında olmasına rağmen oldukça enerjik. Sahnede hem şarkı söylüyor, hem dans ediyor. Enerjisini izleyicilere geçirmeye başaran güzel yıldız, kliplerinde de ciddi dans performansları sergiliyor. Sıkı bir egzersiz programına sahip olan Lopez, güzel ve kıvrak vücudunu korumak için dans performanslarını yeterli görmüyor. Egzersizlerin yanında Lopez sıkılaştırıcı kremlerden de destek alıyor. Evoria.com dansın yanında vücudunuzun sıkılaşmasına yardımcı olacak Nuslank ürünlerini öneriyor.

Düzenli spor yapıyor

En güzel vücutlu ünlüler arasında anılan Lopez, bu unvanını korumak için yalnızca dans egzersizlerine bel bağlamıyor. Sıkı bir programla spor yapan Jennifer Lopez, ünlülerin kişisel çalıştırıcı Tracy Anderson ve Gunnar Peterson’la çalışıyor. Biri, ünlü şarkıcıya, daha çok ağır antrenmanlara yönelmesini önerirken; diğeri, doğum sonrası kiloları da verebilmesi için, egzersiz programına olabildiğince tüm vücudu çalıştıran kardiyo sporları eklemiş. Böylece daha çok kas grubunu aynı anda çalıştırmayı ve ünlü şarkıcının metabolizmasını da hızlandırmayı hedeflemiş.

Kalça kaslarını güçlendiren egzersizleri ihmal etmiyor

Jennifer Lopez’in tercih ettiği bir diğer spor kürek çekmek. Kürek çekmek, çok ritmik hareketlerle yapıldığı ve ani hareketler gerektirmediği için, ünlü şarkıcının dans yüzünden zorlanan eklemlerini daha fazla zorlamamış. Üstelik kürek makinesi ya da ergometre denilen bu aletleri, neredeyse her spor salonunda bulmak mümkün. Bunu evde kendi spor aletlerinizle de yapabilirsiniz. Evoria.com’da satışa sunulan Voit ürünleri ile kaslar kısa zamanda daha güçlü hale getirilebilir.

Kürek çalışması dışında sanatçı, güç egzersizlerine de devam etmiş. Bunların arasında squatlar, lunges denilen ve diz çökmeye benzeyen türde egzersizlerle kalça ile bel çevresindeki kasları güçlendirip sıkılaştıran çeşitli egzersizler bulunuyor. Lopez, bunların kimisini fazladan ağırlık kullanarak, kimilerini yalnızca vücut ağırlığını kullanarak yapmış. Bu sıkı çalışmalar sonucu iri kalçaları insanların, estetik kusur olarak değil, güzelliğinin bir parçası olarak algıladığı bir şeye dönüşüyor.

Yoga ile vücudunu rahatlatıyor

16 Kasım’da Ülker Sports Arena’da vereceği konseri, hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen Jennifer Lopez,  tüm bunların yanı sıra yoga yapmayı da ihmal etmemiş. Dans performansları sırasında ihtiyaç duyduğu esnekliğe destek olması ve hem zihnini hem vücudunu rahatlatması amacıyla, sıkışık programına bir de yogayı sıkıştırmış. Evoria yoga yapamayanlara zihni ve vücudu rahatlatan arometrapi ürünlerini öneriyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s