Blog yazarlarını bir araya getiren Bloginddeks.com açıldı

Türkiye’de bir ilk olan Bloginddeks, hazırladığı özgün içeriğinin yanı sıra sürekliliği olan blogları bünyesinde bulunduruyor. Altyapısı ve tasarımı Nexum tarafından hazırlanan platform, bloglardan seçtiği içerikleri, kategori başlıkları altında günlük olarak okuyucuları ile buluşturuyor. Bloggerların daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan Bloginddeks, bağımsız bir bilgi ve paylaşım portalı olma özelliğine sahip.

Bağımsız yayıncılığı destekleyen, blogların sosyal medyanın en büyük gücü olduğuna inanan Bloginddeks, editörler tarafından bloglardan seçilmiş içerikleri kaynak göstererek yayınlıyor ya da link vererek ilgili bloga yönlendiriyor. Portalda alışveriş, moda, yaşam, spor, gezi, teknoloji, kültür-sanat, aile, yemek, hobi gibi kategorilerde yazılmış bloglara ulaşmak mümkün.

Bloginddeks’te okuyucular blogları tercihlerine göre takip edebiliyorlar. Üye olarak bloggerlar ile ya da diğer okuyucular ile etkileşimde bulunup fikir alışverişi yapabiliyorlar. Gelişmiş arama uygulaması sayesinde aradıkları kelime ile ilgili yazılan yazılara kolayca ulaşabiliyorlar. Kullanıcılar aynı zamanda kendi blog yazılarını ekleyebiliyor ya da blog önerebiliyorlar.

Bloggerlar, Bloginddeks sayesinde yeni takipçiler kazanabiliyor ve daha geniş kitlelere bloglarını tanıtma olanağına kavuşuyorlar. Bloginddeks geniş yazar ve blogger katılımı ile diğer tüm bilgi ve haber portallerinden ayrılırken farklı fikirlerin çarpıştığı, yazarla okuyucunun ilgili içerik üzerinde tartışabildikleri interaktif  bilgi ve paylaşım portalı olarak öne çıkıyor.

Tasarım ve altyapı çalışmaları Nexum tarafından yapılan www.bloginddeks.com sosyal medyadawww.facebook.com/pages/Bloginddeks ve www.twitter.com/bloginddeks adreslerinde de takip edilebiliyor

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s