E.C.A. ile Denizlerin Kraliçesi Titanic Gizemini Çözün

 

E.C.A. İLE
DENİZLERİN KRALİÇESİ TITANIC’E DALIN
YILLARDIR ÇÖZÜLEMEYEN GİZEMİ ÇÖZÜN

E.C.A. Ağustos ayı sonunda Türkiye’den gidecek bir kişiye 100 yıldır dünyanın en büyük gizemi olarak ününü koruyan Titanic Batığı’nı keşif imkanı sağlıyor.

Türkiye’nin eski ve köklü markalarından olan E.C.A.’nın yürüttüğü “E.C.A. ile Keşfet” iletişim platformu, hayatın içinde gizli kalan farklı keşif noktalarını bulmak isteyenlere birbirinden farklı maceralar sunuyor. Kampanyanın ilk adımı olan “Titanic’i Keşfet”, seçilecek şanslı bir kişiyi Titanic Batığı’na götürüyor.

“E.C.A. ile Keşfet” kampanyasının ilk ayağı olan “Titanic’i Keşfet”, 13 Nisan Cuma günü ecailekesfet.com/facebook sayfasından yürütülen yarışma ile başlıyor. Sayfada yer alan sorulara doğru cevap veren bir kişi, Ağustos ayında önce Kanada’nın St. Johns eyaletinden kalkacak ve yaklaşık 15 gün sürecek uzun bir gemi yolculuğu ile gizemini hala koruyan Titanic Batığı’na ulaşacak. İlk kez Türkiye’den bir talihlinin gidebileceği keşif gezisinde batığa dalmaya hak kazanmak için yarışma 20 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek.

Titanic Batığı’na dalış ile sınırlı kalmayacak olan bu macera dolu dünyaya ait tüm haberleri, yarışmaları, sonraki keşifleri ve E.C.A. ile güncel bilgileri www.ecailekesfet.com adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

E.C.A. ile Titanic Batigi’ni kesfet:
“E.C.A. İle Keşfet” hayal edilenlerin ötesini keşfetmek isteyenlere ulasacak…

“Düşünün. Hayal edin. Hayal etmek yaratıcılığı geliştirir. Hayal etmek, düşünmek en kolay şeydir. Çünkü bir bedel ödenmez. Ama bir bedel ödeyecekseniz de iki kere düşünün.” Hüseyin Ekrem Elginkan

60 yıllık geçmişinde hayal edip yaratıcılığını geliştiren ve fikirlerini teknoloji, bilim, sanat, eğitim ve kültürün gelişimine aktararak hizmet veren E.C.A., marka iletişiminde bir ilke imza attığı yeni reklam kampanyası ile yayında. “E.C.A. İle Keşfet” iletişim platformunda marka hedef kitlesi ile yakın bağ kurup,  farklı heyecanlar yaşayacaklari yeni deneyimler kazandirarak “keşfetmeye” davet ediyor.

Kampanyanın ilk etabında 100. yılında Titanic Batığı’nın Keşfi yer aliyor. E.C.A., F’actory by FOX INTERNATIONAL CHANNELS işbirliği ile gerceklesecek yarismada dünyanın en büyük gizemi olarak ününü koruyan Titanic Batığı’nın Türkiye’den kazanan bir talihlinin elde edeceği kesfin reklam yayınlarına TV, Gazete, İnternet, Radyo ve Sinemada başladı.

Bu kapsamda facebook.com/ecailekesfet sayfasında yer alan Titanic Keşfi tabi altındaki yarışma ile herkesi bu macera dolu keşfi yakalama sansina davet ediyor.  Yarışma 20 Mayıs 2012 tarihine kadar devam edecek. Sayfada yer alan sorulara doğru cevap veren bir kişi, Ağustos ayında önce Kanada’ya oradan da yaklaşık 15 gün sürecek gemi yolculuğu ile Titanic Batığına ulaşacak.

Reklam Künyesi

Reklamveren: E.C.A.
Reklamveren Temsilcisi: Seda Altınok, M. Atakan Unan
Proje: F’actory by FOX INTERNATIONAL CHANNELS TURKEY
Reklam Ajansı: CenAjans
Müşteri Direktörü: Hasan Yener
Dijital Ajans: Cadıdijital
Dijital Ajans Ekibi: Zeynep Eylem Şenkal, Medya Ajansı: People Comunications
Kullanılan Mecralar: Televizyon, Sinema, Radyo, Gazete ve İnternet

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s