Eskişehir Leman Kültür [Hayata Dair Ne Varsa]

—————————————————————————————————–

Blog Odülleri‘nde “Reklam – Pazarlama” kategorisinde küçük bir teşekkür için Wikimarketing.org olarak  bizlere oy vermek için burayı tıklayınız.

—————————————————————————————————–

Birkaç gün tahminimce marketing anlamında bir şeyler paylaşıyor olmayacağım.” Hayata Dair Ne Varsa” adı altında kendi hayatımdan bir şeyler paylaşma niyetindeyim. Yediğim, içtiğim bana kalsın demeyip paylaşma kararı aldım. : )

Uniaktivite tarafından düzenlenen Kariyer Ekspresi ‘nin davetlisi olarak Anadolu Üniversitesi’ne gittik. Aralardaki detayları hızlıca geçerek … Organizasyonun bitiminde mini bir kutlama yapmak için Eskişehir Leman Kültür’e  gittik. Her şeyden once  şunu belirtmek isterim ki şu an İstanbul’daki mevcut Leman Kültür’le hiçbir alakası yok : ) Omrümün bir kısmını turlamakla geçirmiş bir insan olarak şunu rahatlıkla diyebilirim ki gordüğüm en keyifli, en güzel mekanlardan biri (hatta ilk 3te). Menü  onümüze geldiğinde ise gülmekten, dalga geçmekten doğru yemeği seçemeyeciğimi düşündüm. Fazla fazla seçenekler içerisinden garson aracılığıyla anca bir seçim yapabildik. Servis inanılmaz hızlı, yemekler olağanüstü güzel, fiyatlar inanılmaz komik (ucuz), ortam çok keyifli. Bir mekan her anlamıyla bu kadar mı iyi olabilir. Sırf bu yüzden gelişimizi birkaç gün ertelemek istedik.  Olmadı ama yine geleceğiz şüphesiz : )

Her Eskişehir’e gittiğimde uğrayacağım bir yer olacağı garanti.

Tüm Eskişehir hatıraları içerisinde bizi evinde ağırlayan dostlara, yardımcı olan Anadolu Marketing Kulübü’ne , Uniaktivite’ye , Sarper’e  – Nezih’e – Gokhan’a -Orhan’a ve ismini unuttuğum herkese teşekkür ederim.

İzmir’de bensiz çok eğlenmeyin 🙂

son not: Ankara, Eskişehir, Antalya’dan sonra bu güzel yer İstanbul’a da pek yakında açılıyormuş : )

Leman Kültür’den;

Reklamlar

3 thoughts on “Eskişehir Leman Kültür [Hayata Dair Ne Varsa]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s